Informacje o dostawie

Odbiór osobisty

Złożone i opłacone zamówienie po otrzymaniu powiadomienia sms odbierzesz u nas pod adresem:

Adres odbioru:

Fabrica

Ul. Fatimska 41a/113

31-831 Kraków

Czynne :

Poniedziałek – piątek 08.00-14.00

 

Tel. 530 687 255

e-mail: biuro@fabricastudiozieleni.pl

Wysyłka paczek na terenie Polski

Zamówienia wysyłamy zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności za zamówienie.

Zamówienia zawierające rośliny wysyłamy od poniedziałku do środy, a wiosną, latem i jesienią jeżeli temperatury są sprzyjające również do czwartku.

Od później jesieni do wczesnej wiosny kiedy temperatury są zbyt niskie – zamówienia z roślinami przesyłamy ze specjalnym ogrzewaczem do 48h, podczas składania zamówienia proszę wybierz tę opcję.

Czas realizacji wysyłki na terenie Polski

Wysyłki zamówień ze względów bezpieczeństwa roślin realizujemy od poniedziałku do środy, dzięki temu paczki nie zostaną przetrzymane u kuriera czy na sortowni.

  1. paczka bez roślin – 1-3 dni robocze od opłacenia zamówienia
  2. paczka z roślinami – zwykle 1-3 dni robocze, lub 2-10 dni roboczych i czas może ulec wydłużeniu jeżeli temperatury zewnętrzne nie pozwolą na wysyłkę rośliny, np. mamy temperatury poniżej -6 st. C.

Pakowanie roślin

  1. rośliny mają zabezpieczone podłoże ręcznikiem oraz taśmą papierową aby nie wydostało się do środka paczki, pamiętaj nigdy nie zaklejamy ściśle przy łodygach rośliny aby nie zniszczyć systemu przewodzenia oraz aby zachować cyrkulację powietrza w podłożu rośliny – szczególnie jest to istotne latem kiedy są wysokie temperatury
  2. pojedyncze rośliny są owinięte kartonem w ruloniki i jeżeli zaistnieje taka potrzeba, dno donicy jest doklejone do kartonu aby rośliny były stabilne w paczce
  3. do dużych donic możesz znaleźć czasami patyczki w rulonikach które podtrzymują roślinę aby nie ruszała się w paczce
  4. do pustych przestrzeni w paczce dosypujemy wypełniacza który stabilizuje produkty lub wypełniamy papierem
  5. w okresie niskich temperatur dodajemy specjalne ogrzewacze do roślin aby nie zmarzły, ogrzewacze chronią rośliny przez około 40-48h.